Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki to zabiegi mające na celu poprawę naszego wyglądu. Skupiają się przede wszystkim na redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnieniu pośladków czy wyszczupleniu talii. Polecane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy chcą zadbać o odpowiednią figurę. Co istotne, oferowane przez nas zabiegi są bezinwazyjne, a tym samym bezbolesne oraz nie wymagają rekonwalescencji.

Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz indywidualnego podejścia do państwa oczekiwań oraz potrzeb. Wśród metod modelujących sylwetkę znajduje się między innymi przełomowe i nowoczesne EMSlim, które umożliwia szybką poprawę wyglądu, dbając między innymi o brzuch i pośladki.

Modelowanie sylwetki pole elektromagnetyczne

Czym wyróżnia się EMSlim, czyli nowoczesne modelowanie sylwetki? Pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności przepływa przez ciało pacjenta, wywołując skurcze mięśni. Zabieg jest bezbolesny, a energia elektromagnetyczna spala tłuszcz oraz wzmacnia mięśnie. Aby osiągnąć pożądany efekt estetyczny, EMSlim przeprowadzane jest w serii 4 zabiegów, wykonywanych co 3-5 dni.

Zabieg modelowania sylwetki polecamy przede wszystkim pacjentom zmagającym się z problemem płaskich, wiotkich lub opadających pośladów. Dzięki zwiększeniu masy mięśniowej nawet o 16% EMSlim doskonale sprawdzi się także u osób, które chcą ujędrnić i wzmocnić brzuch oraz talię. Z zabiegu korzystają również kobiety po ciąży i porodzie, u których występuje rozstęp mięśni prostych brzucha. EMSlim ma też działanie wzmacniające, dlatego stosowany jest podczas przygotowania do treningów, w przypadku osłabienia mięśni.

Zabiegi modelujące sylwetkę

Oferowane przez nas zabiegi modelujące sylwetkę to także fala uderzeniowa, inaczej nazywana falą akustyczną. Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej oddziałuje pozytywnie na tkankę łączną oraz skórę. Zabieg polega na przykładaniu do poszczególnych części ciała głowicy, której zadaniem jest przeniesienie fali wygenerowanej przez specjalne urządzenie. Efektem jest nie tylko wymodelowana sylwetka, ale także brak celulitu oraz odmłodzenie skóry.

Jeśli chcą państwo zadbać o swój wygląd i skorzystać z nowoczesnych zabiegów obejmujących modelowanie sylwetki, zapraszamy do Warszawy, do Centrum Estetyki Medycznej. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy z troską podchodzą do każdego pacjenta, proponując najlepsze rozwiązania. Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych zabiegach czy też poznać możliwy termin ich wykonania – zachęcamy do kontaktu. Wizytę można także umówić poprzez formularz, znajdujący się na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: