Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej nie wymaga dziś inwazyjnych zabiegów. Naszym pacjentom zapewniamy skuteczne sposoby pozbycia się nagromadzonego tłuszczu, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Zabiegi są w pełni bezpieczne, przeprowadzane przez doświadczony personel, po wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta, proponując najskuteczniejsze rozwiązania.

Obecnie możliwa jest efektywna redukcja tkanki tłuszczowej. Medycyna estetyczna oferuje w tym zakresie szereg opcji, spośród których w naszej klinice wykorzystujemy dwie najpopularniejsze i najskuteczniejsze. Są to: EMSlim, czyli oddziaływanie na poszczególne partie ciała bezpiecznym polem magnetycznym o wysokiej intensywności oraz kriopoliza, w której czynnikiem oddziałującym na ciało jest niska temperatura.

Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha

Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha, wzmocnienie mięśni, likwidacja rozstępów po ciąży i porodzie to tylko kilka efektów, jakie można osiągnąć dzięki nowoczesnej metodzie EMSlim. Podczas zabiegu pole elektromagnetyczne dociera do dużych nerwów, a tym samym wywołuje maksymalny skurcz całej tkanki mięśniowej. Jest to metoda szczególnie polecana osobom zmagającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha czy pośladków.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są średnio po 8 tygodniach. Przejawiają się w utracie tkanki tłuszczowej na poziomie około 19%, z jednoczesnym przyrostem mięśni na wybranym obszarze, sięgającym nawet 16%. EMSlim jest w pełni bezpieczne dla pacjenta, nie wywołuje przykrych dolegliwości, ponieważ nie aktywizuje receptorów bólowych. Zabieg może być przeprowadzany przez ubranie.

Redukcja tkanki tłuszczowej zabiegi

Jak wygląda alternatywna do EMSlim redukcja tkanki tłuszczowej? Zabiegi oferowane w Centrum Estetyki Medycznej to także kriopoliza. W tym przypadku czynnikiem oddziałującym na nasze ciało jest zimno. Urządzenie, wyposażone w specjalne głowice, zasysa fałdy skórne, a następnie je schładza do odpowiedniej temperatury. Stosujemy system Zwave PRO, posiadający certyfikat FDA w leczeniu celulitu. Wymagającym podkreślenia atutem kriopolizy jest z pewnością jej bardzo wysoka skuteczność oraz trwała eliminacja komórek tłuszczowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. W razie pytań o poszczególne metody zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy państwu możliwości każdego z zabiegów oraz poinformujemy o przeciwwskazaniach do jego wykonania. Wizytę w klinice można umówić telefonicznie lub przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: