Idea CEM

W naszym zawodzie najważniejszy jest Pacjent, a nagrodą jest poczucie dobrze wykonanej pracy.

Współczesna medycyna daje nam coraz więcej możliwości diagnostycznych i leczniczych. Przyjmujemy nowoczesne leki, wykonujemy bardzo szczegółowe badania w celu wykrycia chorób. Postęp naukowy nie ominął też tak ważnego narządu jakim jest skóra. Dziś medycyna pozwala na poprawę stanu skóry i niwelowanie objawów starzenia się. To wszystko dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej. My poszliśmy dalej. Poza zabiegami medycyny estetycznej wprowadziliśmy całościowe podejście do walki ze starością. Tylko takie połączenie leczenia „od wewnątrz” i „od zewnątrz” daje spektakularne efekty nie tylko w poprawie wyglądu, ale tez przedłuża życie w zdrowiu. To niesamowite jakich możemy się spodziewać efektów.

Jesteśmy przeciwni przesadnemu wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, dlatego każdy nasz Pacjent jest traktowany indywidualnie – ustalamy dokładny plan rewitalizacji skóry, wykorzystując do tego możliwości samego organizmu. Krótko mówiąc najpierw wykonujemy zabiegi, które zmuszają organizm do wzmożonej regeneracji. Dopiero w kolejnym etapie delikatnie korygujemy niedoskonałości. Cały proces opieramy na odpowiednio dobranej ogólnej terapii przeciwstarzeniowej.

Dzięki naszemu doświadczeniu klinicznemu oraz odpowiedniemu wykształceniu dajemy naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, skuteczności i dobrze wykonanej pracy.

Specjalizujemy się w profilaktyce zdrowia i w trudnych przypadkach zdrowotnych u dzieci i dorosłych. Naszym celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia, czego skutkiem „ubocznym” jest również poprawa wyglądu skóry.

Nazywamy siebie „krawcami medycznymi”, ponieważ dla każdego indywidualnie przygotowujemy celowaną diagnostykę i terapię. Tylko takie podejście daje nam satysfakcję z wykonywanej pracy, a naszym Pacjentom radość.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół kliniki Centrum Estetyki Medycznej

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: