Idea CEM

W Centrum Estetyki Medycznej najważniejszy jest Pacjent, a największą nagrodą dla nas – poczucie dobrze wykonanej pracy.

Współczesna medycyna daje nam coraz więcej możliwości diagnostycznych i leczniczych. Przyjmujemy nowoczesne leki, wykonujemy bardzo szczegółowe badania w celu wykrycia chorób.

Postęp naukowy nie ominął również tak ważnego narządu jakim jest skóra. To dzięki nieustannemu rozwojowi dziś możemy pozwolić sobie na poprawę stanu skóry i niwelowanie objawów starzenia się. To wszystko dzięki dynamicznemu rozwojowi technik stosowanych w medycynie estetycznej.

Postanowiliśmy pójść jeszcze dalej.

Poza zabiegami medycyny estetycznej wprowadziliśmy całościowe podejście, pozwalające ograniczyć oznaki starzenia. Tylko takie połączenie leczenia “od wewnątrz” i “od zewnątrz” daje spektakularne efekty nie tylko w poprawie wyglądu, ale tez przedłuża życie w zdrowiu. To niesamowite jakich możemy się spodziewać efektów.

Preferujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej, przywracające naturalny wygląd.

Dlatego też, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie – ustalamy dokładny plan rewitalizacji skóry, wykorzystując do tego możliwości samego organizmu. Krótko mówiąc najpierw wykonujemy zabiegi, które zmuszają organizm do wzmożonej regeneracji. Dopiero w kolejnym etapie delikatnie korygujemy niedoskonałości. Cały proces opieramy na odpowiednio dobranej ogólnej terapii przeciwstarzeniowej.

Dzięki naszemu doświadczeniu klinicznemu oraz odpowiedniemu wykształceniu dajemy naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, skuteczności i dobrze wykonanej pracy.

Specjalizujemy się w profilaktyce zdrowia i w trudnych przypadkach zdrowotnych u dzieci i dorosłych. Naszym celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia, czego skutkiem „ubocznym” jest również poprawa wyglądu.

Nazywamy siebie “krawcami medycznymi”, ponieważ dla każdego indywidualnie przygotowujemy celowaną diagnostykę i terapię. Uważamy, ze jedynie holistyczne i wnikliwe podejście do Pacjenta może przynieść oczekiwane efekty. To satysfakcja Pacjentów jest dla nas największą motywacją do pracy.

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: