Zespół CEM

Dr n. med. Piotr Niedziałkowski

Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej “POLME”, Właściciel Centrum Estetyki Medycznej oraz Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

​Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania oraz członek francuskiego stowarzyszenia medycyny prewencyjnej MEDIPREVENT.

Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Doświadczenie medyczne uzyskał w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz w Zakładzie Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat ekspert medyczny z zakresu alergologii i medycyny estetycznej oraz nauczyciel i wykładowca w tym zakresie.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat. Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu w leczeniu ciężko chorych pacjentów z problemami internistycznymi, pneumonologicznymi, alergologicznymi oraz z zaburzeniami odporności, potrafi całościowo ocenić stan ogólny Pacjenta i dobrać najlepszy plan postępowania przeciwstarzeniowego i estetycznego.

Uważa, że Pacjent jest wizytówką lekarza medycyny estetycznej, a zdrowie i naturalny wygląd to cele jakie powinny przyświecać każdej wizycie. Lubi zajmować się trudnymi przypadkami klinicznymi, w szczególności poznaniem ich przyczyn, a nie wyłącznie leczeniem objawów. W swojej praktyce stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody terapeutyczne. Jako jeden z nielicznych stosuje w swojej praktyce całościowe podejście do odmładzania.

Lek. med. Robert Gąsior

Specjalista medycyny rodzinnej
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Właściciel Centrum Estetyki Medycznej. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z medycyny rodzinnej. Członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej “POLME”.

Wiedza zdobyta podczas pracy jako lekarz rodzinny pozwala na odpowiednią weryfikację zdrowia i indywidualny dobór zabiegu estetycznego dla pacjenta. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dorosłych i dzieci. Każdy pacjent jest traktowany przez niego indywidualnie.

mgr Małgorzata Kukawska

Pielęgniarka

Dyplomowana magister pielęgniarstwa. Potrafi wydobyć ze skóry, to co najpiękniejsze oraz doradzić jak odpowiednio pielęgnować ciało.

Zawsze chciała pracować z ludźmi i im pomagać, więc zawód pielęgniarki był naturalnym wyborem. Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziale kariologii i chorób wewnętrznych oraz urologii.

Przez kilka ostatnich lat współpracowała z dr Piotrem Niedziałkowskim i dr Robertem Gąsiorem, początkowo w Centrum Medycznym a następnie w Centrum Medycyny Estetycznej. Jest najlepszym przykładem, że praktyka i teoria muszą zawsze się uzupełniać. Była członkiem zespołu, który wraz z dr Piotrem Niedziałkowskim wprowadził jako pierwszy ISO w medycynie estetycznej, w Polsce.

Pracuje również jako manager, wykorzystując swój niesamowity potencjał. Wierzy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko talent, ciężka praca, ale i ludzie, których spotykamy na swojej drodze.

Stawia na jakość, profesjonalizm i zadowolenie oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Prywatnie, Małgosia jest miłośniczką podróży, zwierząt, ekologicznych produktów, wegetariańskiego jedzenia i latynoskiej muzyki. Klasa sama w sobie – wiedza i miłość do tego co robi.

Paweł Gruda

Specjalista w procedurach kriolipolizy

Absolwent Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie II Wydziału Lekarskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Trener i specjalista w procedurach zabiegowych nieinwazyjnej redukcji tłuszczu. Założyciel centrum szkoleniowego z nieinwazyjnych metod modelowania ciała oraz dystrybucji wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń zabiegowych IMESO AESTHETIC GROUP. Wprowadził na polski rynek procedurę drugiej generacji Kriolipolizy dzięki której zabiegi są efektywniejsze , szybsze i bezpieczniejsze. Praca z Pacjentami to dla niego ogromna przyjemność

Aleksandra Bogdał

Kierownik recepcji

Niezwykle przyjazna i pomocna, to dzięki Niej Twój pobyt w Centrum Estetyki Medycznej będzie miłym akcentem dnia. Zawsze znajdzie dogodny termin wizyty. Skrupulatność, to jej drugie imię.

Dawid Rastiani

Manager ds. Rozwoju

Od kilkunastu lat wzbogaca swoje doświadczenie marketingowo-sprzedażowe pracując w różnych sektorach rynku. Bierze czynny udział w realizowaniu wszystkich działań Centrum Estetyki Medycznej, wpływających na jej rozwój i funkcjonowanie w przyszłości. 

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: