Modelowanie twarzy

Oferowane przez nas zabiegi modelowania twarzy pozwalają na zniwelowanie niedoskonałości skóry oraz na zachowanie młodego i świeżego wyglądu na dłużej. Aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług oraz pełne bezpieczeństwo, zabiegi wykonywane przez lekarzy poprzedzamy odpowiednimi badaniami. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania dopasowane do jego potrzeb oraz stanu skóry.

Modelowanie twarzy w Warszawie wykonują specjaliści o wieloletnim doświadczeniu klinicznym oraz odpowiednim wykształceniu. Wychodzimy z założenia, że najlepszą i najskuteczniejszą metodą na osiągnięcie zamierzonego efektu estetycznego jest pobudzenie organizmu do wzmożonej regeneracji. Dopiero kolejny etap obejmuje delikatną korektę niedoskonałości.

Modelowanie twarzy zabiegi

Modelowanie twarzy to szereg zabiegów, jakie posiadamy w ofercie. Konkretną usługę dostosowujemy do potrzeb pacjenta. Jedną z najczęściej stosowanych metod w medycynie estetycznej, pozwalającą na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów, jest kwas hialuronowy. Występuje on w organizmie człowieka w sposób naturalny. Zadaniem preparatów z kwasem jest nawilżenie skóry, wypełnienie zmarszczek, nadanie objętości, wymodelowanie ust, poprawienie konturu twarzy, a także pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.

Wykonujemy również modelowanie twarzy z wykorzystaniem toksyny botulinowej, która doskonale sprawdza się w likwidacji zmarszczek: mimicznych, wokół oczu, poprzecznych na czole, pomiędzy brwiami oraz na szyi i brodzie. Toksyna wykorzystywana jest też do przeciwdziałania nadpotliwości dłoni i stóp. Wysoką skutecznością wyróżnia się również modelowanie owalu twarzy poprzez mikrotransplantację tkanki tłuszczowej, wykonywaną bezpieczną i nieinwazyjną metodą. Lipotransfer sprawdza się także przy usuwaniu cieni pod oczami, wypełnianiu dolny łez, likwidacji worków pod oczami czy uzupełniania ubytków tkanki tłuszczowej w obrębie powiek oraz łuków brwiowych.

Modelowanie twarzy medycyna estetyczna

Jakie stosujemy inne metody na modelowanie twarzy? Medycyna estetyczna, dzięki ustawicznemu i dynamicznemu rozwojowi, zapewnia dziś ogromną różnorodność w zakresie sposobów zadbania o nasz wygląd. Osobom zmagającym się z trudnymi problemami, takimi jak utrata owalu twarzy czy wiotkość szyi, proponujemy Nucleofill, czyli lifting na poziomie komórkowym. To w pełni naturalny preparat, którego zadaniem jest nawilżenie skóry oraz poprawa jej jędrności. Produkt wpływa pobudzająco na odbudowę skóry, stymulując proces wytwarzania kolagenu i elastyny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Centrum Estetyki Medycznej w Warszawie. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych zabiegach oraz umówić wizytę – zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu rodzaju zabiegów do państwa indywidualnych potrzeb, stanu skóry oraz problemów, z jakimi się państwo zmagają. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz opiekę doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej.

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: