ORGANIC SKIN BOOSTER

Zabieg polegający na wprowadzeniu specjalnym urządzeniem naturalnych substancji aktywnych, które poprawiają koloryt, napięcie, odżywienie skóry oraz zmniejszają stany zapalne.

W zabiegu wykorzystujemy technologię TRANSDERMALPORACJI, która pozwala na wykonanie bezbolesnych, nieinwazyjnych zabiegów z użyciem specjalnie zaprojektowanych koktajli. Zjawisko elektroforacji powoduję reorganizację błon komórkowych i w efekcie – zwiększenie przepuszczalności skóry. To pozwala na bezbolesne wprowadzenie dużej dawki substancji aktywnych o wysokim stężeniu- witamin, składników mineralnych, składników o działaniu nawilżającym, stymulującym, łagodzącym podrażnienia.

Składniki takiego koktajlu uwalniają się natychmiastowo, poprawiając kondycję skóry i na długo pozostawiając wspaniały efekt. Podczas jednego 35- minutowego zabiegu dostarczamy skórze aż 70 ml aktywnych składników zawartych w koktajlu.

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: