Poprawa napięcia skóry

Poprawa napięcia skóry to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu jak najdłużej. Mowa tutaj nie tylko o skórze twarzy, ale również całego ciała. Dzięki zastosowaniu różnorodnych metod wykonywania zabiegów, każdy klient może mieć pewność uzyskania zadowalających efektów.

Dobór odpowiedniej metody

Napięcie skóry twarzy zmienia się z wiekiem, co spowodowane jest przede wszystkim osłabieniem struktury skóry związanej z mniejsza ilością kolagenu i wielu innych niezbędnych składników odżywczych. Zastosowanie różnorodnych zabiegów to poprawa napięcia skóry twarzy, a efekty widoczne są często natychmiast po wykonaniu zabiegów. Wykorzystywanie radiofal RF to sposób nie tylko na ujędrnianie skóry twarzy, ale również  ujędrnianie skóry brzucha i innych części ciała. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać równocześnie inne zabiegi, dostosowane do konkretnej osoby i jej ciała. Zaletą tej metody jest między innymi to, że można przeprowadzić go na różnych częściach ciała podczas jednej wizyty.

Mezoterapia – szybkie efekty

Mezoterapia to metoda, która ma bardzo szeroki zakres stosowania, jednocześnie dając zadowalające efekty w krótkim czasie. Dzięki jej zastosowaniu widoczna jest niemalże natychmiastowa poprawa napięcia skóry brzucha, co jest korzystne na przykład dla pań po przebytej ciąży. Mezoterapia pomaga także niezwykle skutecznie usuwać rozstępy i poprawiać nawilżenie skóry. Doskonale nadaje się również w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, pozwala bowiem błyskawicznie usunąć niewielkie zmarszczki bez konieczności większej ingerencji. Ponadto poprawia i wyrównuje koloryt skóry, co także sprawia że od razu wygląda ona znacznie młodziej. Szczególnie w partiach ciała takich jak twarz, szyja i dekolt likwidacja przebarwień daje bardzo dobre efekty.

Kwasy i peelingi

Zastosowanie odpowiednio dobranych peelingów i kwasów pozwala na bardzo szybkie uzyskanie pożądanych efektów w postaci lepszego napięcia skóry. Oczywiście muszą być one odpowiednio dobrane do typu cery czy wieku osoby poddającej się takim zabiegom. W naszym gabinecie klienci mogą liczyć na to, że za każdym razem wszelkie metody, jak również produkty wykorzystywane do przeprowadzania zabiegów dobierane będą indywidualnie, według potrzeb skóry jak również spodziewanych efektów. 

Gwarantujemy stosowanie jedynie produktów najwyższej jakości, które zapewniają odpowiednie efekty. Ponadto personel przeprowadzający zabieg jest przeszkolony ze sposobu wykonywania wszystkich zabiegów, dzięki czemu są one przeprowadzane fachowo i bezboleśnie dla klientów.

Zadzwoń do nas

Umów wizytę w siedzibie Centrum Estetyki Medycznej, zarezerwuj wizytę online lub umów się na wykonanie badań laboratoryjnych.

For English: